Julia Rick wygrywa Nautique WWA Wake Park World Championships 2023

dodano: 18 lipca 2023

Julia Rick zdobyła kolejny niezwykły tytuł, zostając Mistrzynią Świata WWA Pro Women Park 2023! To już dziewiąte zwycięstwo, które pozwala jej nazwać się Mistrzynią Świata zarówno w federacji IWWF, jak i WWA. Ogólnie jest to już jej trzynasty tytuł mistrzowski (IWWF i WWA) - co za osiągnięcie! 

Gratulacje należą się również innym zwycięzcom, ponieważ poziom jazdy był po prostu niesamowity! Turniej był możliwy dzięki zaangażowaniu World Wake Association i Liquid Leisure Windsor, którzy zorganizowali i byli gospodarzami tego wydarzenia. To dzięki nim sportowcy mogli zaprezentować swoje umiejętności i walczyć o tytuły mistrzowskie.

Julia Rick pragnie również podziękować wszystkim, którzy ją wspierają. To dzięki ich wsparciu i motywacji osiągnęła te spektakularne wyniki. Dziękuję Panasonic Deutschland, Panasonic Lumix Deutschland, Ronix Wake ESC, THAI WAKE PARK, Garmin Fitness, Rixen Cableway, @allstarsfitness, Sun Zapper i Sporthilfe za wsparcie i zaangażowanie. Ich współpraca jest niezwykle cenna i ma duży wpływ na sukcesy Julii.

Julia Rick jest jedną z najbardziej utalentowanych i utytułowanych zawodniczek wakeboardowych na świecie. Jej wygrana w Mistrzostwach Świata WWA Pro Women Park 2023 to kolejny dowód na to, że jest jednym z czołowych sportowców w tej dyscyplinie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne jej osiągnięcia i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość.